Lubiatowo

Wycieczki i Połowy morskie dorsza Athena Wędkarstwo Morskie we Władysławowie

Władysławowo / 42.67 km od Lubiatowa
Rodzaj:
rekreacyjne
Adres:
Władysławowo
Strona:
kliknij by pokazać
Telefon:
kliknij by pokazać
INFORMACJE MAPA
Duński statek Athena w okresie wakacyjnym pełni funkcje statku wycieczkowego. Statek prezentuje się wspaniale, a na pokładzie znajdują się eksponaty bohaterów filmu "Piraci z Karaibów" oraz inne ciekawe atrakcje.

Athena ma długość 25,5 m, a szerokość statku wynosi 6,5 m. Na głównym pokładzie znajduje się 12 miejsc dla pasażerów, a na dolnym pokładzie może się wygodnie rozsiąść 30 osób.

Rejs trwa 40 minut i podczas tego rejsu podziwiać możecie piękny, nadmorski krajobraz i przeżyć przygodę, którą zapamiętacie na długo.

Na wyposażeniu tej jednostki jest profesjonalny sprzęt nawigacyjny, w tym autopilot i niezawodna echosonda wyróżniająca się dużym zasięgiem. Dzięki temu dotarcie do określonego łowiska dorsza jest o wiele prostsze. Główny pokład to mesa przygotowana dla 12-tu pasażerów, a dolny nawet dla 30-tu. Znajdują się w nich telewizory, jak również wygodne miejsca noclegowe, dzięki czemu możliwe jest wypłynięcie w rejs nawet na kilka dni. Na Athene znajduje się również kuchnia, w której można przyrządzić smaczne posiłki, wypić kawę lub herbatę, czy zjeść zupę rybną. Jest również toaleta i prysznic.